Firma
informacje o Armatura Befa

Poznaj nasze cele i priorytety

Jesteśmy producentem armatury wodociągowej i przemysłowej.. Działamy w oparciu o system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Naszym głównym kierunkiem działania są dostawy sprawdzonych  rozwiązań dla firm w branży wod-kan oraz innych gałęzi przemysłu zidentyfikowanych na oferowane zasuwy pierścieniowe.

Armatura Befa Sp. z o.o. powstała w roku 2010 z siedzibą w miejscowości Nowy Żmigród w woj. podkarpackim. Profilem działalności firmy jest projektowanie i produkcja szerokiej gamy armatury i akcesoriów. 

Głównymi produktami są zasuwy z miękkim uszczelnieniem klina, hydranty podziemne i nadziemne oraz akcesoria tj. obudowy, skrzynki uliczne, kółka. Firma stawiając na ciągły rozwój przeznacza środki na zakup maszyn i urządzeń, przyrządów pomiarowych oraz ciągłą modernizację infrastruktury. Powyższe działania mają na celu zapewnienie wysokiego poziomu technologicznego, którego wynikiem są produkty spełniające oczekiwania Klientów.

Realizujemy najbardziej niezwykłe i wymagające założenia oraz chętnie dzielimy się bogatą wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Doradzamy i w profesjonalny sposób rozwiązujemy problemy naszych Klientów. Gwarantujemy terminowe realizacje projektów.

Inspiracją do dalszego działania i rozwoju jest grono zadowolonych Klientów. Ciągle udoskonalamy nasze działania, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał i wiedzę w kwestii poszerzania oferty i zdobywaniu nowych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z pełną ofertą firmy.

​​​​​​​ System Zarządzania Jakością
ISO 9001:2015