Armatura
do wodociągów i kanalizacji

Oferujemy zróżnicowany asortyment  armatury wodnej i kanalizacyjnej o szerokim wachlarzu wykorzystania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dostawy umożliwiające realizację każdej inwestycji. W naszej ofercie znajdują się zasuwy z miękkim uszczelnieniem, zawory, przyłącza, hydranty nadziemne i podziemne, kształtki żeliwne, łączniki, kołnierze i wiele innych akcesoriów (m.in. skrzynki żeliwne, obudowy stałe i teleskopowe), dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy wysoką jakość w rozsądnych cenach. Sprawdź pełną ofertę!

Armatura
przemysłowa

Hydranty

Oferujemy bogaty asortyment produktów przeznaczonych do wody pitnej wg PN-EN1074-6 w sieciach wodociągowych oraz do instalacji przeciwpożarowych w celach poboru wody. W ofercie hydranty zewnętrzne podziemne i nadziemne wykonane z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych tj.: żeliwo sferoidalne lub szare, stal nierdzewna. Dodatkowo epoksydowane wewnątrz i na zewnątrz zapewniają dużą odporność na działanie korozji oraz promieniowanie UV.

Za zamykanie i otwieranie wody w hydrantach odpowiedzialny jest grzyb z żeliwa sferoidalnego, dodatkowo pokryty powłoką gumową.

Proponujemy trwałe i solidne hydranty zewnętrzne umożliwiające łatwy montaż oraz demontaż podzespołu zamykająco- otwierającego, jak i pełne odwodnienie z chwilą zamknięcia dopływu wody. Gwarantuje to niezawodną pracę armatury oraz zabezpiecza przed zamarznięciem.

Zapraszamy do współpracy.