Armatura
do wodociągów i kanalizacji

Oferujemy zróżnicowany asortyment  armatury wodnej i kanalizacyjnej o szerokim wachlarzu wykorzystania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dostawy umożliwiające realizację każdej inwestycji. W naszej ofercie znajdują się zasuwy z miękkim uszczelnieniem, zawory, przyłącza, hydranty nadziemne i podziemne, kształtki żeliwne, łączniki, kołnierze i wiele innych akcesoriów (m.in. skrzynki żeliwne, obudowy stałe i teleskopowe), dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy wysoką jakość w rozsądnych cenach. Sprawdź pełną ofertę!

Armatura
przemysłowa

Teleskop 315 L=500 z włazem żeliwnym

Akcesoria
Nr. katalogowy: 495
zadaj pytanie o przedmiot

Zapytanie: Teleskop 315 L=500 z włazem żeliwnym

Opis

Włazy kanałowe żeliwne

Do Państwa dyspozycji oddajemy teleskop wykonany z wysokiej jakości tworzywa PCV o średnicy fi 315 wraz z włazem żeliwnym. Oferowane włazy kanałowe żeliwne znajdują zastosowanie w zwieńczeniu studzienek kanałowych usadowionych w pokryciach dróg dla samochodów osobowych, chodników, ścieżek rowerowych czy parkingów. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych i chemicznych. Model wyprodukowany jest zgodnie z obowiązującymi normami polskimi i europejskimi.

Materiały i cechy konstrukcyjne

  • właz lub wpust z żeliwa szarego
  • klasa A15; B125; D400
  • rura fi 315 z PVC-(U) wg PN-EN 1401:2009 lub PP wg PN-EN 13476:2008 lub PN-EN 1852:1999, o sztywności obwodowej SN-2 do SN-8

Karta katalogowa
Pobierz kartę katalogową w formacie PDF