Armatura
do wodociągów i kanalizacji

Oferujemy zróżnicowany asortyment  armatury wodnej i kanalizacyjnej o szerokim wachlarzu wykorzystania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dostawy umożliwiające realizację każdej inwestycji. W naszej ofercie znajdują się zasuwy z miękkim uszczelnieniem, zawory, przyłącza, hydranty nadziemne i podziemne, kształtki żeliwne, łączniki, kołnierze i wiele innych akcesoriów (m.in. skrzynki żeliwne, obudowy stałe i teleskopowe), dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy wysoką jakość w rozsądnych cenach. Sprawdź pełną ofertę!

Armatura
przemysłowa

Zasuwy wodociągowe klinowe

Oferujemy zasuwy wodociągowe do wody czystej i przemysłowej produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę techniczną. Posiadamy zasuwy kołnierzowe krótkie i długie z miękkim uszczelnieniem klina w klasie szczelności - A. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały:

  • żeliwo sferoidalne lub szare,
  • stal nierdzewną,
  • mosiądz,
  • gumę NBR lub EPDM,
  • farbę epoksydową o grubości 250 µm.

Wszystkie materiały użyte do produkcji zasuw wodociągowych posiadają zgodność z polskimi oraz europejskimi normami jakości.

Zasuwy klinowe mają charakter zaworu zamykającego. Zasada działania polega na przesuwaniu klina prostopadle do osi przepływu cieczy, aż do pełnego zamknięcia. Powszechnie stosowane są także do ograniczenia i dławienia przepływów, dzięki czemu zapewniają prawidłowe działanie każdej sieci wodociągowej.

 

Zapraszamy do współpracy!